Ważna informacja dla klientów

20.10.2020 14:00:00 | Katowice
Ważna informacja dla klientów

Firma PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. wycofuje z rynku produkt „Deska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi” z terminem przydatności do spożycia 26.10.2020. Badania produktu przeprowadzone przez dostawcę w ramach wewnętrznego monitoringu wykazały obecność bakterii Listeria monocytogenes. PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. oraz firma Lidl nie zalecają dalszego spożywania produktu.

W trosce o bezpieczeństwo konsumentów reakcja firmy Lidl była natychmiastowa i od razu po otrzymaniu informacji od PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. przedmiotowy produkt został wycofany ze sprzedaży. Ze względu na powyższe zapraszamy do zwrotu artykułu (również napoczętego) w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu.

Zwrot towaru dotyczy wyłącznie dostarczonego przez firmę PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. produktuDeska Serów Lidla, Ser niderlandzki kozi” z terminem przydatności do spożycia 26.10.2020. Wszystkie inne sery sprzedawane przez Lidl, a w szczególności pozostałe artykuły firmy PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. nie są objęte wycofaniem.

PPH Temar Sp. z o.o. Sp.k. przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację.

dowiedz się więcej