Zagraliśmy wspólnie z Orkiestrą Marzeń!

13.12.2021 10:00:00 | Warszawa

Zagraliśmy wspólnie z Orkiestrą Marzeń!

W minioną sobotę, 11 grudnia 2021, w Poznaniu odbyła się tradycyjna Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie. Zgromadzona publiczność miała okazję posłuchać m.in. niepowtarzalnej i wyjątkowej Orkiestry Marzeń, znanych polskich artystów oraz być świadkiem radości ze spełnianych marzeń.

Fundacja Mam Marzenie od lat wydobywa najskrytsze marzenia ciężko chorych dzieci, spisuje je i realizuje! Przynosi radość, zapomnienie o chorobie i nadzieję na spełnienie każdego marzenia! Swoje wielkie święto obchodzi natomiast co roku w grudniu, organizując Galę Charytatywną. W spełnianiu dziecięcych pragnień pomagają partnerzy wydarzenia. W tym roku ponownie jednym z nich była sieć Lidl Polska, która od lat wspiera Galę Fundacji Mam Marzenie.

W tym roku wydarzenie odbyło się po raz siedemnasty. Tegoroczna edycja koncertu była wyjątkowa – zagrała bowiem Orkiestra Marzeń!  Stworzyli ją sami Marzyciele, czyli podopieczni Fundacji Mam Marzenie obdarzeni muzycznym talentem, ale także partnerzy i wolontariusze, którzy na co dzień pomagają spełniać marzenia chorych dzieci.

Gala była także miejscem spełnienia kilku kolejnych dziecięcych marzeń. To były niezapomniane chwile!

kontakt prasowy


udostępnij

dowiedz się więcej