Lidl na targach BIOEXPO WARSAW

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

10.10.2019 12:00:00 | Warszawa
Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych, czyli wydarzenie dedykowane branży produktów ekologicznych,  rozpoczną się już jutro! Potrwają aż do niedzieli, 13 października. Partnerem głównym jest Lidl Polska, który zaprasza do rozmów wszystkich zainteresowanych a przede wszystkim producentów produktów BIO.

BIOExpo Warsaw to wydarzenie dedykowane produktom certyfikowanym. Podczas targów, w jednym miejscu i czasie, spotkają się czołowi wytwórcy i dystrybutorzy, z kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych. W przyjaznej atmosferze będę mogli nawiązać i rozwijać kontakty handlowe oraz dyskutować o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

Liderem i popularyzatorem kategorii BIO w Polsce jest Lidl, w którego ofercie każdego dnia znajdziemy ponad 100 produktów spełniających warunki tej kategorii. Nic dziwnego więc, że to właśnie Lidl jest Partnerem głównym wydarzenia.

Ponieważ Bio jest kategorią coraz bardziej popularną wśród klientów to zapotrzebowanie na kolejne nowości i produkty jest coraz większe. Lidl Polska zaprasza do rozmowy nowych dostawców, by przedstawili swój produkt. W targach będzie uczestniczyło wielu przedstawicieli sieci, którzy będą mieli do dyspozycji 3 salki w których chętnie poznają nowe możliwości rozwoju kategorii i nowych dostawców. Potencjalni dostawcy będą mieli niepowtarzalną okazję bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami sieci a także dowiedzenia się jakie warunki powinni spełniać by rozpocząć współpracę z Lidl Polska.

Lidl Polska będzie obecny nie tylko w strefie wystawienniczej, ale również podczas paneli i wykładów. W debacie „Rozwój rynku Bio w Polsce” wezmą udział pracownicy firmy. Z kolei Kinga Paruzel, znana m.in. z Kuchni Lidla, wystąpi z prezentacją, w której będzie rozważała „Siłę żywności, czyli food for planet, human for planet”. Paruzel przedstawi, dlaczego jedzenie stało się dla nas tak istotne, jakie konsekwencje ma dla nas wybór produktu, czy wybieranie produktów eko to konieczność czy trend.

 

dowiedz się więcej