WAŻNA INFORMACJA DLA KLIENTÓW

„Vitasia, Nasiona białego sezamu, 50 g”

14.09.2022 14:00:00 | Jankowice

W trosce o Państwa zaufanie do standardów jakości i bezpieczeństwa produktów Lidl, wycofujemy z rynku artykuł „Vitasia, Nasiona białego sezamu, 50 g” z datą minimalnej trwałości 08/2023, o numerze partii L22 164 1. Jako odpowiedzialny społecznie i świadomy przedsiębiorca na pierwszym miejscu zawsze stawiamy jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów, dlatego też aby sprostać Państwa zaufaniu przeprowadzamy kilka tysięcy badań rocznie w akredytowanych, niezależnych, zewnętrznych laboratoriach. Dodatkowo nasze produkty podlegają urzędowym kontrolom. Ostatnia, urzędowa kontrola produktu „Vitasia, Nasiona białego sezamu, 50 g” z datą minimalnej trwałości 08/2023, o numerze partii L22 164 1 wykazała obecność Salmonelli w pojedynczych próbach. Biorąc pod uwagę troskę o bezpieczeństwo konsumentów, wycofaliśmy przedmiotowy produkt ze sprzedaży i nie zalecamy jego dalszego spożywania.

 

Ze względu na powyższe zapraszamy do zwrotu artykułu (również napoczętego) w każdym sklepie Lidl bez konieczności okazywania paragonu. Zwrot towaru dotyczy wyłącznie produktu „Vitasia, Nasiona białego sezamu, 50 g” z datą minimalnej trwałości 08/2023, o numerze partii L22 164 1. Wszystkie inne produkty sprzedawane przez Lidl nie są objęte wycofaniem.

 

Lidl przeprasza wszystkich konsumentów, którzy kupili wskazany produkt, za zaistniałą sytuację i zapewnia, że grono specjalistów każdego dnia dba o bezpieczeństwo oferowanych artykułów.

kontakt prasowy


udostępnij

dowiedz się więcej