Kontakt

Kontakt

klienci

Dla klientów

Jeżeli mają Państwo pytanie dotyczące naszych produktów, godzin otwarcia sklepów Lidl lub szukają instrukcji obsługi artykułów przemysłowych, to klikając w poniższy link zostaną Państwo przekierowani do Portalu Obsługi Klienta, gdzie znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Pracownicy Działu Obsługi Klienta chętnie pomogą również rozwiązać indywidualne kwestie opisane w formularzu kontaktowym lub w wiadomości prywatnej.

kandydaci

Dla kandydatów

Wysoka jakość oferowanych produktów, otwartość na klienta, prostota działania i… najlepsi pracownicy – to właśnie te elementy zadecydowały o międzynarodowym sukcesie Lidla! Wszystkim pracownikom oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia: wysokie zarobki, prywatną opiekę medyczną Medicover, umowę o pracę, kartę MultiSport i wiele innych.

Dołącz do nas i razem z nami twórz jedną z czołowych europejskich marek!

 

Lidl Logo

Dla prasy

Czy jako przedstawiciel mediów szukasz informacji na interesujący Ciebie temat? Potrzebujesz zdjęć lub cytatów przedstawicieli Lidl Polska? Klikając w poniższy link uzyskasz dostęp do aktualnych komunikatów prasowych i materiałów. Jeżeli masz szczegółowe pytania napisz do nas. Chętnie na nie odpowiemy.

Informacje prasowe oraz kontakt dla przedstawicieli mediów znajduje się tutaj…

 

kontakt dla dostawców

Dla dostawców

Czy chcą Państwo przyczynić się do zadowolenia klientów dzięki oferowanym przez Państwa firmę produktom? W Lidlu wiemy o tym, że tylko długotrwałe i oparte na współpracy oraz zaufaniu relacje biznesowe pozwalają nam każdego dnia dostarczać klientom produkty wysokiej jakości w niskiej, atrakcyjnej cenie, wyprodukowane w sposób zrównoważony.

Zapraszamy do kontaktu!

Lidl Shop

Nieruchomości

Lidl Polska zarządza ponad 700 sklepami ulokowanymi na terenie całej Polski. Nasze sklepy obsługuje 11 Centrów Dystrybucyjnych. Każdego roku sieć Lidl Polska rozwija się w organiczny sposób, otwierając kilkadziesiąt nowych sklepów. Ekspansja i modernizacja to czynniki decydujące o naszym rozwoju, dlatego codziennie pracujemy nad nowoczesnymi rozwiązaniami w dziedzinie zaopatrzenia lokalnego.

Informacje na temat współpracy w zakresie nieruchomości znajdują się tutaj…