dla prasy

Newsroom

Komunikaty prasowe

Kontakt dla prasy

Dziennikarzy i przedstawicieli mediów, zainteresowanych dalszymi informacjami, zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem adresu: biuro.prasowe@lidl.pl

Serwis prasowy przeznaczony jest wyłącznie dla mediów. Wszelkie inne zgłoszenia prosimy kierować poprzez formularz kontaktowy.

Administratorem danych osobowych jest Lidl sp. z o.o. sp. k z siedzibą w Jankowicach przy ul. Poznańskiej 48, 62-080 Tarnowo Podgórne. Wprowadzając informacje do formularza wyrażacie Państwo zgodę na ich przetwarzanie na opisanych zasadach. Państwa dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit a) RODO w celu opracowania i udzielenia odpowiedzi na Państwa zgłoszenie i będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych skutkuje brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Macie również Państwo prawo wniesienia skargi do właściwego Urzędu ds. ochrony danych osobowych. W przypadku wątpliwości i dalszych pytań prosimy o kontakt z naszym Inspektorem ochrony danych: ochronadanychosobowych@lidl.pl. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności.