Lidl z Kartą Dużej Rodziny już trzeci rok

Duże promocje dla dużych rodzin

16.08.2019 12:00:00 | Warszawa

Duże promocje dla dużych rodzin

Ministerstwo Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej i Lidl podpisują umowę, tym samym przedłużając współprace w ramach Karty Dużej Rodziny na kolejny, trzeci rok. Porozumienie zostało zawarte na okres 1.08.2019 – 31.07.2020 a posiadacze karty mogą w tym czasie liczyć na 10% rabaty i dodatkowe, stałe promocje.


Każdy członek dużej rodziny potwierdzi, że duża rodzina to duża radość, ale i duży kłopot. Jedną z podstawowych trudności z jakimi spotykają się rodziny wielodzietne to te związane z finansami. Dlatego by wesprzeć rodziny z trójką lub więcej, dzieci Lidl Polska postanowił przedłużyć współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus, czyli organizatorem programu Karta Dużej Rodziny. W odróżnieniu od poprzednich lat ulgi dla na zakupy dla rodzin wielodzietnych będą niezmienne przez cały okres obowiązywania umowy. Dzięki tej współpracy posiadacze karty mogą liczyć na 10% rabatu i stałe promocje na aż 6 grup asortymentowych, a są to: świeże owoce i warzywa z Ryneczku Lidla, bułki i chleby Chrupiące z pieca, produkty marki W5, Baby Food w słoiczkach, kosmetyki marki Cien, artykuły marki Kuchnia Lidla (w szczególności kasza, ryż, cukier).


Początek trzeciego roku współpracy łączy się z początkiem roku szkolnego, dlatego już tradycyjnie Lidl Polska przygotował specjalną ofertę na produkty przydatne do skompletowania wyprawki szkolnej. W dniach 12-17 sierpnia w specjalnych cenach można kupić m.in.: plecaki, tornistry, piórniki, zeszyty, biurka szkolne, bloki papierów, kredki, farby, cyrkle, gumki, itp. Z kolei w dniach 19 – 24 sierpnia do Lidla powinniśmy się wybrać po ubrania dziecięce i młodzieżowe m.in bluzy, koszulki z długim rękawem, bieliznę, jeansy, jegginsy czy sukienki. Promocje dla posiadaczy KDR obowiązują wyłącznie w sklepach stacjonarnych sieci Lidl Polska. Akcja potrwa do 30.09 lub do wyczerpania zapasów.


„Lipiec i sierpień to trudny okres dla budżetu domowego wielu rodziców. Nie tylko chcemy zapewnić dzieciom ciekawy wyjazd wakacyjny czy inne atrakcje, ale też musimy przygotować wyprawkę szkolną. Jest to duży wydatek, tym bardziej ciężki do udźwignięcia, gdy przemnożony przez trójkę i więcej dzieci. Cieszymy się, że już kolejny rok współpracujemy ze Związkiem Dużych Rodzin Trzy Plus i możemy udzielić im wsparcia, którego potrzebują. Widzimy, że programy takie jak Karta Dużej Rodziny są konieczne i jak dużą potrzebę pomagamy zaspokoić. Mamy nadzieję, że dzięki skompletowaniu wyprawki szkolnej z pomocą Lidla każde dziecko będzie miało pomyślny start w nowym roku szkolnym” – podkreśla Aleksandra Robaszkiewicz, Communications Manager Lidl Polska.


„Już ponad 2,5 mln osób korzysta z Karty Dużej Rodziny. Liczba rodzin zgłaszających się do programu stale się powiększa co tylko potwierdza jak ważny jest to projekt. Cieszymy się, że firmy takie jak Lidl Polska przystępują do programu a następnie przedłużają w nim swoją obecność. Dzięki systematycznej pomocy razem możemy osiągnąć naprawdę dobre rezultaty i realnie wpłynąć na życie wielu polskich rodzin” – podsumowuje Stanisław Szwed, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.


Szczegółowe warunki promocji dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny znajdują się w regulaminie na stronie www.lidl.pl.

 

kontakt prasowy


udostępnij

dowiedz się więcej