1. urodziny wegańskich kosmetyków Cien Food For Skin

24.01.2020 12:00:00 | Warszawa

Cien Food For Skin z aloesem

Z okazji pierwszych urodzin linii kosmetyków wegańskich Cien Food For Skin, Lidl Polska przygotował dla wszystkich klientek prezent – sieć wprowadza do sprzedaży nową serię wegańskich produktów do ciała z sokiem z aloesu, które idealnie nawilżą i odżywią skórę. Nowa, limitowana linia pojawi się w sklepach sieci już od poniedziałku.

Lidl Polska rozszerza linię wegańskich kosmetyków Cien Food For Skin. Kosmetyki są wegańskie oraz w minimum 90% wyprodukowane ze składników pochodzenia naturalnego. Linia przeznaczona jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie normalnej i odwodnionej. Najnowsza seria stawia na aloes jako główny składnik, który jest bogaty w polisacharydy, aminokwasy i witaminy, nawilża skórę i łagodzi podrażnienia. Inne, cenne składniki to m.in. olej ze słodkich migdałów w balsamie, lub masło shea i gliceryna w maseczce oraz w kremie do rąk. Kosmetyki barwione są naturalnym chlorofilem. Każda estetka doceni także piękne opakowania w soczystych kolorach. Warto także podkreślić, że kosmetyki opracowano i wyprodukowano w Polsce – producentem jest ceniona przez klientki firma Torf Corporation. Dodatkowo dostępne są w bardzo atrakcyjnych, niskich cenach.*

„Najnowsza, premierowa seria Cien Food For Skin „Nawilżenie z sokiem z aloesu” to nawilżenie i ukojenie normalnej oraz odwodnionej skóry dzięki właściwościom aloesu, bogatego w polisacharydy, aminokwasy i witaminy, ponieważ skóra zasługuje na przyjemną i naturalną pielęgnację. Wszystkie produkty Cien Food For Skin zawierają minimum 90% składników pochodzenia naturalnego (dotyczy to, stosunku masowego składników). Zawartość ta różni się w zależności od kosmetyku, np. w łagodzącej maseczce do twarzy, znajdziemy ich aż 95%. Cieszymy się, że dzięki rozszerzeniu współpracy z Lidl Polska, klientki będą miały jeszcze szerszy dostęp do kosmetyków opartych na składnikach pochodzenia naturalnego.” – mówi  Anna Gajewicz, Dyrektor Marketingu, Członek Zarządu Torf Corporation Sp. z o.o.

Ambasadorką linii Cien Food For Skin jest Karolina Pisarek, finalistka Top Model oraz według People Magazine jedna ze 100 najpiękniejszych twarzy świata.

 

*Krem do rąk, 3,99 zł/50 ml, cena urodzinowa: 2,79 zł; Tonik do twarzy, 6,99 zł/200 ml, cena urodzinowa: 4,89 zł; Balsam do ciała, 7,99 zł/200 ml, cena urodzinowa: 5,59 zł; Żel do mycia ciała, 5,99 zł/200 ml, cena urodzinowa: 4,19 zł; Maseczki do twarzy, 1,99 zł/2x6 ml, cena urodzinowa: 1,39 zł

kontakt prasowy


udostępnij

dowiedz się więcej